Sprzet komputerowy dla niepelnosprawnych

Sprzet komputerowy dla niepelnosprawnych

To oprogramowanie jest idealne dla menedżerów i szefów, którzy chcą utrzymać swoich pracowników osobiście up-to-date, lub zmniejszyć koszty konferencji lub podróży. Wiele sprzedaży i marketingu korzystać z tego oprogramowania do prowadzenia seminariów szkoleń online. Aby pobrać oprogramowanie, użytkownik musi posiadać komputer z dostępem do Internetu i podstawowych Windows (lub Mac), czyli prawdopodobnie nie będzie musiał płacić za kosztownych modernizacji sprzętu przed coraz to działa i zaczyna używać go jako narzędzie współpracy ,

Yahoo Messenger i MSN

To oprogramowanie deska czat istnieje od komputery zostały wynalezione. Przy pierwszym utworzony oprogramowanie jest zdolne jedynie do przesyłania komunikatów między elementami małe (w czasie rzeczywistym). Nowe funkcje obejmują integrację z innymi głównych portalach społecznościowych, takich jak Flickr i Twitter. Chodzi fabrycznie z ulepszoną obsługę języka i wzmocnionej wideorozmów.

W najnowszej wersji (Yahoo Messenger 10) jest kompatybilny z Windows XP, Vista i Windows 7. Można też spróbować MSN komunikator, który oferuje darmowy komunikator internetowy, który jest bardzo popularny w Australii. Oba są bardzo udane i popularne, platformy komunikacyjne.

Dokumenty serwisów internetowych

Istnieje mnóstwo stron internetowych, które umożliwiają bezpłatne udostępnianie dokumentów online pomiędzy członkami bez konieczności być w tej samej sieci firmowej.

Te miejsca dzielą są dobre nie tylko do komunikacji, ale także w przypadku projektów, które dotyczą wielu zespołów lub agencje lub gdy ludzie potrzebują dostępu do dokumentów, ale nie mogę dostać się do ich poczty elektronicznej, faksu lub VPN firmy.

Trzy z najbardziej popularnych witryn do udostępniania dokumentów należą: Google Docs, MS Live i Scribd. Użytkownicy mogą udostępniać dokumentów internetowych, prezentacje i arkusze kalkulacyjne.
Artykuł dzięki: