Gdzie szukac komputerowej porady

Gdzie szukac komputerowej porady

Dokonywanie wideo z ekranu komputera zaczęło być popularne. Możemy znaleźć na stronie nieobliczalne wideo udostępniania wideo, takich jak YouTube. Dane pokazują, że w styczniu 2008 roku sam, prawie 79 milionów użytkowników uczynił ponad 3 miliardy wyświetleń filmów na tej stronie. Wielu użytkowników są chętni na uczynienie samouczek oprogramowania i udostępnianie ich w Internecie. Sprzedawcy oprogramowania / dostawcy robią dema z ekranu komputera, aby zainicjować cykl sprzedaży i poprawy oznakowania ROI. Master WWW szukasz rozwiązania do popierania możliwości stron internetowych i zmniejszyć koszty obsługi klienta, zwykle będą rejestrować przekonujące prezentacje prowadzącej działalność strony internetowej w celu zwiększenia satysfakcji użytkowników.

Tak, masz skuteczny sposób, aby obraz z ekranu komputera? Tutaj omówimy 4 sposoby, aby wideo z ekranu komputera.

1. Nagraj ekran komputera z kamerą.

To nie jest dobry pomysł. Widziałem takie pytania kilka razy na Yahoo! zapytać: Jak nagrać ekranie komputera z kamerą? Chciałbym nagrać rzeczy zdarzyły się na ekranie razem z aparatem. Ale film wyjdzie zaciera. Aby nagrać ekran komputera z kamerą, trzeba rozliczyć aparatu w dokładnie właściwej pozycji przed ekranem komputera, a wielkość zapisu wynosi tylko na pełnym ekranie lub w części ekranu. Oznacza to, że trzeba siedzieć na niewygodnym miejscu, aby wykonać operację. Prawdę mówiąc, jest to niewdzięczne zadanie. A jakość nagrywania jest trudne do zaakceptowania.

2. Nagraj ekran komputera z CamStudio.

Jako wolny aplikacji strumieniowego wideo, jest w stanie nagrać zarówno działanie ekranu i audio na komputerze i tworzyć pliki AVI wideo zgodnych ze standardami branżowymi i filmy Streaming Flash (SWF). Istnieje kilka prostych wskazówek, które pokazują Ci wykonać nagranie z darmowego rejestrator ekranu.

Artykuł dzięki: