Sprzet komputerowy ceny

Usługi te są bezpłatne, jednak przez większość czasu będą one oferują ulepszone możliwości za niewielką cenę. Z Rozszerzone funkcje subskrypcji, użytkownicy również uzyskać dostęp do większej liczby gigabajtów przestrzeni dyskowej.

Zdalny dostęp do wirtualnej sieci prywatnej (VPN)

Wirtualna sieć prywatna lub VPN korzysta z Internetu w celu dostarczenia informacji dla niektórych użytkowników pracujących poza miejscem siedziby lub wysuniętych korzystających ze zdalnych haseł dostępu. Informacje te są zazwyczaj dostarczane w sieci organizacji. Nie jest drogie mieć VPN.

W wielu przypadkach, sieci VPN może być zbudowany za darmo, a tam jest wolne oprogramowanie dostępne dla nowych lub właścicieli małych firm, którzy są na napięty budżet.

Zdalny dostęp do wirtualnej sieci prywatnej mogą być oferowane jako oprogramowanie lub jako usługa. Niektóre z górnym oprogramowania klienckiego VPN obejmuje Cisco i OpenVPN.

Dzielenie się informacjami na Twitterze

Twitter jest jednym z największych serwisów społecznościowych online na świecie (obok Facebook). Ludzie mogą znaleźć i interakcji (w 140 znaków kawałki) z innymi, którzy są zainteresowani w tych samych rzeczy są. Można udostępniać informacje i opinie o produktach i usługach i nie tylko w czasie rzeczywistym, aktualizując swój status. Linki do przydatnych informacji, stron internetowych i filmy mogą być również zawarte w poście.

To nie jest prywatna – informacje można umieścić tam jest dostępna dla wszystkich swoich zwolenników, czy to przyjaciele, koledzy lub losowe zwolenników. Coraz kanał ten jest wykorzystywany do dokonywania ogłoszeń i wspomaga szybkie rozprzestrzenianie breaking news. Zamiast kanał wewnętrzny do wzmocnienia współpracy personelu, jest to narzędzie komunikacji, które pomagają firmom współpracować z klientami i mediami.

RATUNEK:

Istnieje wiele korzyści dla wzmocnienia współpracy wewnątrz firmy i, oczywiście, wiele sposobów na poprawę komunikacji biznesowej, które mogą zaoszczędzić pieniądze i zmniejszyć koszty ogólne.

Artykuł dzięki: