Jakie oprogramowanie

QuickBooks zdalne logowanie to fantastyczny sposób korzystania QuickBooks bez żadnych ograniczeń fizycznej lokalizacji, zasobów i innych aspektów, jak również. To daje platformę do korzystania z tej samej aplikacji z każdej części świata przy użyciu QuickBooks techniki zdalnego logowania. Daje również możliwość korzystania z pojedynczego pliku firmy przez wielu użytkowników jednocześnie, który sprawił, że korzystanie z QuickBooks bardziej elastyczny, ponieważ w tym samym pliku, klient i ich CPA może pracować w różnych miejscach. QuickBooks zdalne logowanie było wspaniałe dla profesjonalistów, którzy korzystają często podróżować i chcą uzyskać dostęp do swoich danych, gdziekolwiek się znajdują.

Rosnący trend Cloud Computing dokonała QuickBooks zdalne logowanie wygodniejsze i bardziej opłacalne. Możesz uzyskać dostęp do QuickBooks zdalnie za pomocą różnych sposobów, takich jak serwer terminali, PROW i wiele innych. Dużo CPA i księgowych firm wdraża QuickBooks środowiska Hosting w swoim biurze w celu zmniejszenia zasobów sprzętowych i ogromne początkowe koszty zarządzania IT. Istnieją pewne popularne technologie te są realizowane, aby skonfigurować zdalne logowanie QuickBooks te wyjaśniam poniżej:

1- Windows Terminal Server: Windows Terminal Services jest najbardziej popularny, skuteczny i Najprostszym sposobem utworzenia QuickBooks zdalne logowanie. Dostaniesz bezproblemowe połączenie z systemem Windows Server 2003 lub Windows Server 2008 z konwersji serwer jako serwer terminali. Wszystkich danych i aplikacji (QuickBooks i inne) są zainstalowane na tym serwerze, a nie masz zachować zainstalowane lokalnej aplikacji QuickBooks. Możesz uzyskać dostęp do serwera z połączenia pulpitu zdalnego z dowolnego systemu operacyjnego, takich jak Windows, Mac i iPhone, iPad, Android i innych popularnych urządzeń inteligentnych telefonów.

Artykuł dzięki: