Oprogramowanie dla gastronomii

Oprogramowanie dla gastronomii

Jaka jest rzeczywista korzyść z zastosowania cross-platform dla swojej firmy? To mniej czasu i mniej budżetu. Można budować jak najwięcej natywnych aplikacji, ile trzeba, by dotrzeć na różnych platformach. Ale jeśli specyfika aplikacji jest zgodne z możliwości oferowanych przez narzędzia rozwoju cross-platformowych, to rozsądne, aby zdecydować się na nich. Projekt będzie miał ten sam rdzeń, który będzie używany dla wybranych platform i korekt dokonanych przez każdego z nich, które biorą zdecydowanie mniej czasu niż wykonywanie tych aplikacji osobno. Jakie są najbardziej popularne i powszechnie znane narzędzia rozwoju cross-platform? Załóżmy, mają bardzo krótki przegląd.

PhoneGap jest frameworkiem oprogramowanie open-source, które dociera do całej imponującej liczbie platform: iOS, Android, Windows Phone, Windows Mobile, BlackBerry, Symbian, Palm, Bada i webOS. Przynajmniej wszyscy czterej główni gracze są obecne. PhoneGap pozwala na tworzenie aplikacji mobilnych z wykorzystaniem JavaScript, HTML5 i CSS3, dając dostęp do natywnych API. Obecnie PhoneGap jest niezwykle popularny, stale zwiększa swoje możliwości i doskonale służy jako narzędzie do tworzenia unikalnych interfejsów i umieszczając wiele różnych treści w aplikacji, z ciężkimi obliczeń pozostawione po stronie serwera.

Oprogramowanie dla gastronomii

Sencha Touch to ramy UI dla aplikacji opartych na HTML5, które działają na różnych platformach. Ma ponad 50 wbudowanych komponentów, system wbudowany w MVC, i sprawia, że ??aplikacje elastyczne i wyglądające jak te rodzime. Na przykład, może być stosowany wraz z PhoneGap do miejsca aplikacji w natywnej powłoki i rozmieścić w sklepach aplikacji.

Oprogramowanie dla gastronomii

Appcelerator Titanium wykorzystuje JavaScript, HTML5, CSS3, PHP, Ruby i Python do tworzenia aplikacji, które są uruchamiane na iOS i Androida , który gromadzi do natywnego kodu.
Artykuł dzięki: