Czym jest oprogramowanie

Czym jest oprogramowanie

2- Citrix serwera: serwer Citrix jest narzędziem innej firmy, aby twój serwer terminali dostępny ze wszystkich komputerach klienckich bez względu na ich lokalnego systemu operacyjnego. Serwer Citrix jednego z zaufanych technologii dostępnych na rynku. Ale ze względu na drogie koszty i potrzebują doświadczonego faceta do obsługi swojej administracji, nie jest uważana za bardzo korzystne rozwiązanie dla małych i średnich firm. Ponadto, należy zainstalować oprogramowanie klienckie do zdalnego logowania QuickBooks sukces we wszystkich aspektach, takich jak bezproblemowy dostęp i drukowanie itp

3- Propalms Application Server: Propalms dawniej Tarantella jest używany jako alternatywa Citrix Server, ale jest to dość tańsze niż Citrix. Jest lekki w porównaniu do programu Citrix i wymaga mniej zasobów umiejętności techniczne i administracyjne do zarządzania. Możesz uzyskać dostęp do QuickBooks i innych aplikacji za pośrednictwem Propalms portali internetowych, co wymaga niewielką instalację klienta Propalms najpierw na stronie komputerów klienckich.

Jeśli weźmiemy widok jastrzębia oko na powyższych narzędzi, okazuje się, że Windows Terminal Services jest najprostszym sposobem, aby skonfigurować zdalne logowanie QuickBooks. Jeśli nie szukaj w najlepszych wyszukiwarek takich jak Yahoo, Google czy Bing, można uzyskać listę dostawców QuickBooks zdalne rozwiązanie, aby wybrać, które chcesz być twoje QuickBooks hosting provider. Jednak przed podjęciem decyzji należy sprawdzić kilka ważnych rzeczy:

1. Lokalizacja serwera powinna być w USA lub Kanadzie

2. Dane zasady tworzenia kopii zapasowych

3. Centrum danych SAS70 certyfikat

4. Usługa pomocy technicznej 24×7

Poziom 5. Umowa Serwisowa

Artykuł dzięki: