Oprogramowanie dla hoteli

Oprogramowanie dla hoteli Jego najsilniejszą zaletą jest wysoka wydajność aplikacji oraz dostęp do szerokiej gamy natywnych funkcji. różnice funkcjonalne między natywnej aplikacji i aplikacji na bazie tytanu są minimalne.

Xamarin pozwala wykorzystać jedną bibliotekę logiki biznesowej w obrębie aplikacji. Interfejs użytkownika musi być zoptymalizowane dla każdej wybranej platformy dla rodzimej wygląd. Ramy pozwala używać C # dla aplikacji budowlanych na ruchomych platformach Android i iOS, a także stacjonarny Mac OS i Windows. Wśród głównych cech są Integracja Visual Studio, korzystanie z bibliotek .NET trzecich natywnych bibliotek i ram, w pełni funkcjonalny IDE dla realizacji programu.

RhoMobile jest frameworkiem open source przez firmę Motorola Solutions do tworzenia rozwiązań wieloplatformowych. Jest dobry w tworzeniu rozwiązań dla przedsiębiorstw, które nie zależą od systemów operacyjnych, typów urządzeń i rozmiarów ekranu. RhoMobile Suite składa się z RhoConnect, RhoStudio i RhoElements. Wszystkie cztery główne platformy są obsługiwane.

Oprogramowanie dla hoteli

jQuery Mobile to ramy internetowa, która pomaga w tworzeniu interfejsu użytkownika aplikacji, wspierających wszystkich głównych platform mobilnych i przeglądarek desktopowych. Szerokie możliwości niestandardowych kategoryzacji, lekkiej kodu bazowego, wielu standardowych elementów interfejsu użytkownika, dotknij zoptymalizowane i platformowych-agnostykiem widżety UI i wiele więcej. Ma minimalne krzywej uczenia się dla twórców oprogramowania i jest łatwa do władać.

MoSync jest zestaw do tworzenia oprogramowania open-source do cross-platform. Pomaga części dostępu natywnego systemu UI i tworzenia aplikacji mobilnych za pośrednictwem JavaScript, HTML, CSS, jak C / C ++ języków programowania. Zakres obsługiwanych platform jest dość szeroki: iOS, Android, Windows Phone, Windows Mobile, Symbian; dla systemów operacyjnych komputerów stacjonarnych: Windows (XP i do góry Mac OS X).

appMobi to rozwiązanie platforma-as-a-service, który działa na iOS i Android wykorzystaniem XDK i umiejętności programistów w JavaScript / HTML5; appMobi dostarcza wiadomości Push, promocji, w aplikacji zakupów, zintegrowane Analytics i inne opcje dla każdego środowiska oprogramowania.

Istnieje szereg innych narzędzi i ram, które również warto wspomnieć. Możesz dowiedzieć się szczegółowo o tych co na swoich stronach internetowych dedykowanych. Każdy z nich pozwala tworzyć rozwiązania wieloplatformowe, niektóre z nich mogą być używane razem, jak Sencha Dotyk w projekcie w oparciu o PhoneGap. Twoja firmą programistyczną zawsze mogą skonsultować Cię na najlepsze rozwiązanie dla Twojego produktu mobilnego. Być może jednym z nich jest to, czego potrzebuje Twoja firma.

Artykuł dzięki: