Oprogramowanie sklepu internetowego

Ta nagrywarka ekran pozwala użytkownikom na publikowanie wideo poradnik dla różnych zastosowań, takich jak SWF do udostępniania w internecie, AVI, e-learning, auto run CD, samodzielny plik EXE i e-mailing wygodnie. Ponadto, można wyeksportować pewną klatkę jako obraz.

Część 4. Posiadane automatycznego dema zrobić to za Ciebie.

Dema są narzędzia komunikacji online, które pomagają firmom e-zaprezentować cechy i funkcjonalność swoich aplikacji i stron internetowych, w większości są wzmocnione filmy nagrane z ekranu. Założona w 1998 roku automatycznego dema (TM) jest wiodącym producentem oprogramowania i internetowych dema.

Klienci automatycznego dema obejmują Amazon, CNET Networks, Forbes, Microsoft, NYTimes.com, 3M, Quest Diagnostics i Yahoo!

Firma zapowiada, że ??wykorzystanie ich najlepszą technologię – Flash – dostarczanie atrakcyjnych treści do jak najszerszej publiczności. Uzupełnieniem funkcjonalności JavaScript w przeglądarce specyficznych form i bazodanowych, zapewniają one eleganckie i kompleksowe rozwiązanie.

Jeśli zamierzasz zrobić oszałamiające pokazy www lub demo oprogramowania , a tam jest tyle budżet, idź i skontaktować automatycznego dema.

Zalety i wady:

Oczywiście, przy użyciu aparatu do nakręcenia filmu z ekranu komputera nie jest praktyczne.

Jeśli chcesz po prostu nagrać prosty wideo z ekranu, Camstudio jest miły dla ciebie. Wada jest taka, że ??wyjście wideo Flash nie jest do dalszej edycji. Będzie to powodować pewne niedogodności. Na przykład, „Przekierowanie do URL” przycisk na końcu filmu jest bardzo pomocne. Można nagrać film wykazując produkt lub usługę, a następnie przekierować widza poprzez link partnerski, dzięki czemu można natychmiast kupić! To może zwiększyć współczynnik konwersji!

Demo Creator to profesjonalny rejestrator ekranu, a rejestrator ekranu.
Artykuł dzięki: