Kiedy komputer przestaje dzialac

Kiedy komputer przestaje dzialac

Attention Deficit Hyperactivity Disorder jest biologicznym podstawy mózgu problemem i istnieje duża różnica między uszkodzeniem mózgu i dysfunkcji mózgu.

Z uszkodzeniem mózgu nie jest zwykle problemem z „sprzętu” lub podstawową strukturą mózgu; natomiast z ADHD głównym problemem jest to, ze „oprogramowania”, przewodów lub połączeń w mózgu. Ten problem dotyczy połączeń w mózgu i można przypisać do konkretnych nietypowych ilości neuroprzekaźników, które są albo indywidualnie albo w stosunku do siebie.

Kiedy komputer przestaje dzialac

ADHD może być dziedziczone i przekazywane z pokolenia na pokolenie. Szybkość dziedziczność przedstawia odsetek ADHD wynikające z genetycznej a nie przez czynniki środowiskowe. Jednak Attention Deficit Hyperactivity Disorder może również przejawiać się od innych czynników, takich jak przedwczesny poród, niedoboru żelaza (anemia), diety, ołowiem i wielu innych czynników środowiskowych.

Kiedy komputer przestaje dzialac

Dzieci, które rodzą się z objawów Attention Deficit Hyperactivity Disorder będą miały geny związane z tym zaburzeniem obecna od urodzenia, a niektóre dzieci rodzą się z tych genów nie rozwijają objawów. Oznaczenia na tej choroby może zmieniać się w czasie, w zależności od wielu różnych okolicznościach, zarówno środowiskowych i genetycznych. Dziecko z łagodnym zaburzeniem może objawiać ekstremalną nieuwagi lub nadpobudliwe zachowanie w obecności pewnych czynników, takich jak nadużywanie rodzicielskiej, zaniedbania, stres, złe warunki mieszkaniowe, a nawet złe odżywianie.

Jeśli ADHD rozwija ‚nagle’ u dzieci to jest to bardziej prawdopodobne, że to zaburzenie był zawsze obecny, ale ukryty i tylko pojawił się gdy pewien czynnik środowiskowy wchodziły w grę.

Artykuł dzięki: